t: 32 219 30 77

biuro WB MURECO

ul. Grota Roweckiego 42

43-100 Tychy

Firma WB MURECO

Firma WB MURECO założona przez Waldemara Gierszona i Bartosza Gierszona. Spółka Komandytowo-Akcyjna powołana na potrzeby prowadzenia budowy domów, mieszkań oraz hoteli.

 

Jednym z założycieli firmy WB Mureco jest również właściciel nieustannie prosperującej firmy LIDER od 1993 roku prowadząc działalność handlową oraz obrotu finansowego. Budownictwo prowadzimy od 1998 roku, nasze wieloletnie doświadczenie i stałe doskonalenie zawodowe pozwala na właściwe rozeznanie rynku i zapewnienie naszym klientom bezpiecznych, rzetelnych transakcji.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu na rynku nieruchomości łatwiej nam spełnić oczekiwania klientów dotyczących budowania domów.
Wielokrotnie uczestniczyliśmy wraz z klientem w całym procesie związanym z budową domu, od poszukiwania działki, przez załatwienie wszelkich formalności, aż po finalną budowę domu.Mamy wielu zadowolonych klientów mieszkających już w swoim wymarzonym domu.

 

Podczas prowadzenia działalności (wcześniej tylko pod marką LIDER) wybudowaliśmy domy w Tychach na ul. Wiejskiej, ul. Nowej oraz całe osiedle 24 budynków w zabudowie bliźniaczej na ul. Jankowickiej, wraz z kameralnymi , jednopiętrowymi budynkami posiadającymi mieszkania.

 

Nasza oferta:

Wyszukanie odpowiedniej nieruchomości, zorganizowanie wszelkiej potrzebnej dokumentacji do budowy domu, aż po budowę domu.
Sprzedajemy także gotowe domy w stanie surowym zamkniętym, developerskim lub pod klucz. Zapewniamy najlepsza obsługę kredytową(wszystkie banki, najlepsze oferty) obsługę architekta budowlanego , architekta wnętrz oraz firmy budowlanej i wykończeniowej.

 

Kontakt: BIURO WB MURECO i LIDER , Grota Roweckiego 42 tel 219 30 77