t: 32 219 30 77

biuro WB MURECO

ul. Grota Roweckiego 42

43-100 Tychy

Katowice, Podlesie

 

Dom nr 2 (segment środkowy) o powierzchni ok.148m2 na działce ok . 193 m2 znajdujący się w Katowicach Podlesie, skrzyżowanie Jaskrów(obok Jaskrów 2) z Tunelową.

 

Kupujący zwolniony z płacenia podatku PCC(2%).

Dom jednorodzinny z płaskim dachem w zabudowie szeregowej z garażem o powierzchni ok. 148m2 – segment środkowy (pow działki ok. 193 m2).

Każdy segment oddzielony dylatacją –budynki są niezależne.

 

Dom nr 1 pow.działki ok: 291,0m2

Dom nr 2 pow.działki ok: 193,0m2

Dom nr 3 pow.działki ok: 192,0m2

Dom nr 4 pow.działki ok: 192,0m2

Parter: wiatrołap z miejscem na szafę; duży salon z częściowo otwartą kuchnią (ok 38 m2); łazienka; garaż jednostanowiskowy (ok 18m2). Na piętro prowadzą schody wylewane – jest możliwość zrobienia schowka/spiżarni pod schodami

 

Piętro: cztery niezależne sypialnie o pow. (ok 15 m2 i 10 m2 (jedna z garderobą )); łazienka (ok 6 m2); pomieszczenie gospodarcze z miejscem na piec.

 

Media: woda, prąd (+siła), gaz, kanalizacja sanitarna.

Do działki prowadzi droga gminna.

 

 

Stan surowy zamknięty :

Media doprowadzone do budynku. Ściany zbudowane z pustaka ceramicznego z zewnątrz ocieplone styropianem i wełną mineralną 20 cm oraz otynkowane. Dach ocieplony styropianem, pokryty membraną dachową. Okna PCV trzyszybowe + parapety zewnętrzne. Drzwi wejściowe . Dodatkowo garaż (jednostanowiskowy) z brama otwieraną na pilot.

 

Stan deweloperski :

Rozprowadzone media w całym domu: prąd(również trójfazowy), woda, gaz, kanalizacja. Ogrzewanie podłogowe w całym domu. Wykonane wylewki. Na ścianach tynk maszynowy gipsowy. Automatyczne rolety zewnętrzne.

Parapety wewnętrzne konglomerat.

Kotłownia wyposażona w piec z zasobnikiem.

Zagospodarowanie terenu: działka wyrównana, podjazd do garażu i taras z kostki brukowej, działka ogrodzona od strony ogrodu.

LOKALIZACJA